۹ ویژگی اخلاقی مهم برای یک دکتر پنجه طلا قلب تهران

دکتر رامین بقایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق در کودکان و بزرگسالان می‌باشند که با بیش از 20 سال سابقه، به عنوان دکتر پنجه طلا قلب تهران شناخته می‌‌شوند.

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی هستند و همچنین به مدت 3 سال به عنوان ریاست بخش جراحی قلب در بیمارستان شهید مدرس فعالیت داشتند.

خدمات و فعالیت‌های ایشان شامل درمان بیماری‌های عروق کرونر، مشاوره قلبی به مادران باردار، جراحی دریچه‌های قلبی و … می‌باشد.

شماره تماس: 02188670350

آدرس: تهران خیابان نلسون ماندلا بالاتر از تقاطع حقانی خیابان پدیدار پلاک 62 طبقه سوم واحد 33

پرفسور دکتر محمدحسین ماندگار فوق تخصص جراحی قلب و عروق در سال ۱۹۵۴ میلادی در تهران متولد شد.وی تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در تهران گذراند و از سال ۱۹۷۲ میلادی در رشته پزشکی در دانشگاه تهران ادامه تحصیل داد.پروفسور محمد حسین ماندگار تحصیلات تخصصی جراحی را بین سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۴ میلادی در دانشگاه تهران تکمیل کرد و فوق تخصص جراحی قلب و عروق را نیز در سال ۱۹۸۷میلادی در همین دانشگاه به اتمام رساند.

ارتباط با دکتر ماندگار:

شماره تماس مطب: 02188793000

آدرس: خیابان ولیعصر خیابان عباسپو ساختمان شماره 4 طبقه سوم واحد 15

یکی از معضلات مهم و فراگیری که بسیاری از بیماران قلبی امروزه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، پیدا کردن یک پزشک معتمد و دکتر پنجه طلای قلب در تهران است. پزشکان قلب و فوق تخصصان قلب بسیار زیادی در شهر تهران و در کشور ایران وجود دارد، اما زمانی که نوبت به انتخاب دکتر پنجه طلا قلب تهران می‌رسد، کمی دو به شک هستیم که چه کسی را برای درمان بیماری های قلبی و عروقی خود انتخاب کنیم؟!

دکتر پنجه طلا قلب تهران باید خصوصیات و ویژگی‌های اخلاقی خاص و متفاوتی از سایر پزشکان داشته باشد تا منجر به تمایز او از سایر افراد جامعه پزشکی شود. در ادامه به بررسی تخصص‌ها و ویژگی‌های اخلاقی دکتر پنجه طلا برای قلب در تهران خواهیم پرداخت.

دکتر پنجه طلا قلب در چه زمینه‌هایی تخصص دارد؟!

تخصص قلب و عروق شامل زیرشاخه‌ها و زمینه‌های بسیار زیادی می‌باشد که اگر این تخصص‌ها را به خوبی بشناسید، می‌توانید به راحتی دکتر پنجه طلا قلب تهران خود را انتخاب کنید.

 • قلب و عروق بزرگسالان
 • کاردیولوژی مداخله‌ای
 • بیماری قلبی مادرزادی
 • الکتروفیزیولوژی قلب
 • بیماری عروق کرونر
 • جراحی آئورت

مواردی که ذکر شد تنها گوشه‌ای از تخصص یک دکتر پنجه طلا قلب تهران به شمار می‌رود و همچنین راهنمای مناسبی در مسیر انتخاب پزشک متخصص شما می‌باشد.

وظایفی که دکتر پنجه طلا قلب تهران بر عهده دارد!

تشخیص و درمان بیماری‌های سیستم قلبی و عروقی دو وظیفه خطیر و مهمی است که هر دکتر پنجه طلا قلبی در تهران آن را انجام نمی‌دهد! برخی از پزشکان قلب تنها به معاینه بیماران و برخی دیگر نیز به عنوان یک متخصص قلب فقط به درمان بیمار می‌پردازند.

در این بین پزشکان متخصصی نیز وجود دارند که هم به عنوان درمانگر و هم به عنوان معالجه‌گر بیماران قلبی و عروقی فعالیت می‌کنند. مهارت و تجربه این پزشکان منجر به تمایز آن‌ها از سایر دکترها شده و در این مرحله می‌توانیم آن‌ها را “پنجه طلا” خطاب کنیم!

چه زمانی باید به دکتر پنجه طلا قلب تهران مراجعه کنیم؟

5 علامت رایج وجود دارد که نشانگر بروز بیماری‌های قلبی در شماست و هشداری برای مراجعه به دکتر پنجه طلای قلب تهران به شمار می‌رود.

 • تنگی نفس در حین استراحت
 • سرگیجه ناگهانی و بی دلیل
 • درد در قفسه سینه
 • حالت تهوع

معیارهای انتخاب دکتر پنجه طلا قلب تهران

انتخاب بهترین دکتر قلب از میان هزاران پزشک باتجربه و ماهر برای سپردن جان و سلامتی خودتان به او، کار سخت و دشواری به شمار می‌رود.

انتخاب دکتر پنجه طلا قلب تهران نیازمند معیارهایی است تا فرآیند انتخاب را برای شما آسان‌تر کند. معیارهایی که حین انتخاب دکتر قلب خود نیاز است تا به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

 • نحوه ارتباط و دسترسی به پزشک خودتان را بررسی کنید.
 • از دوستان و آشنایان خود برای انتخاب دکتر قلب پرس و جو کنید.
 • به پزشکی مراجعه کنید که درک خوبی از شما و بیماری شما داشته باشد.
 • اعتبار و سابقه کاری و تحصیلی دکتر پنجه طلا قلب تهران را بررسی کنید.

9 ویژگی اخلاقی بهترین دکتر قلب در تهران!

 1. داشتن مهارت‌های بین فردی قوی:

اگر دکتر پنجه طلا قلب تهران مهارت‌های ارتباطی قوی با بیماران، خانواده‌ها، همکاران و سایر افراد جامعه داشته باشد، ارتباط بهتری را با شما برقرار می‌کند و گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 1. دلسوز و دل رحم:

یک پزشک قلب به سبب حساسیت حیطه‌ی کاری خود و استرسی که بیماران با آن مواجه هستند، بهتر است تا مهربان، دلسوز و دل رحم باشند.

 1. صبوری:

توانایی برخورد با صبوری با بیماران مضطرب و نگران، یکی از توانایی‌های مهم و حائز اهمیتی است که جامعه پزشکی به خصوص دکترهای قلب باید داشته باشند.

 1. اخلاق کاری:

تعهد به ساعت کاری، منظم و دقیق بودن بر روی زمان ملاقات با بیماران، مدیریت و زمانبندی درست و دقیق یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اخلاقی دکتر پنجه طلا قلب به شمار می‌رود.

 1. تفکر انتقادی:

توانایی استدلال و تحلیل منطقی برای حل مسائل و مشکلات پیچیده در طول تشخیص بیماری و درمان آن، یک مهارت مهم برای پزشکان قلب و عروق شناخته می‌شود.

 1. رفتار و گفتار حرفه‌ای:

نه تنها اخلاق و رفتار پزشکان در جلب بیماران تاثیر دارد، بلکه گفتار حرفه‌ای و عزت و احترام نهادن برای بیماران از مهم‌ترین ویژگی‌های اخلاقی برای بهترین جراح قلب و عروق کودکان و بزگسالان به شمار می‌رود.

 1. توجه به جزئیات:

دقیق بودن و جزئی نگر بودن از ملزومات دکتر پنجه طلا قلب است. ریز بینی پزشکان است که به آن‌ها کمک می‌کند تا به راحت بیماری‌های قلبی و عروقی را تشخیص دهند و به درمان آن بپردازند.

 1. سازگاری:

یک پزشک باید قدرت مدیریت بحران و سازگاری با شرایط ناخواسته، چالش‌های کاری و زندگی شخصی خود را داشته باشد. همچنین سازگاری به دکتر پنجه طلا قلب تهران کمک می‌کند تا با تکنولوژی‌ها و فناوری‌‌های جدید به معالجه و درمان بیماران خود بپردازد.

 1. یادگیری و آموزش مستمر:

تحصیلات یک پزشک قلب با پایان دوره دانشگاهی پایان نمی‌یابد. بلکه دقیقا بعد از پایان دانشگاه، بهترین زمان برای ادامه تحصیلات و به روز رسانی اطلاعات و دانش با مطالعه و انجام تحقیقات پزشکی می‌باشد.[/vc_column_text][/vc_column]

همچنین ببینید

این صبحانه را بخورید تا زانوی غم بغل نگیرید!

این صبحانه را بخورید تا زانوی غم بغل نگیرید! یک متخصص تغذیه گفت: افرادی که از نگرانی و استرس رنج می برند با استفاده از مواد زیر در وعده صبحانه می توانند آرامش و شادی را در طول روز تجربه کنند. حسین ایمانی متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گو با باشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *