۵۷۰ بیمار سرطانی زیر چتر حمایتی خیران در آبادان و خرمشهر

570 بیمار سرطانی زیر چتر حمایتی خیران در آبادان و خرمشهر

پانصد هفتاد بیمار سخت درمان زیر چتر حمایتی موسسه امدادگران عاشورای آبادان و خرمشهر هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این موسسه که یکی از 26 شعبه آن در سراسر کشور است 38 پزشک خیر با همکاری دیگر خیران و مدیر موسسه با جستجوی بیماران صعب العلاج آنها را پشتیبانی می کنند.
تامین داروی رایگان، پشتیبانی پزشکی و ارائه مشاوره های روانپزشکی برای مقابله درونی با بیماران از خدمات ارائه شده ای موسسه است.
به گفته بیماران سرطانی بسیاری از آنها که در میانشان بیماران با چندین سرطان هم دیده می شود وجود دارند که بدلیل هزینه های سنگین درمان در وضعیت اقتصادی بسیار نامنطلوبی بسر می برند و پس از آشنایی با این موسسه مورد حمایت مالی و معنوی قرار گرفتند.
خیران این موسسه در شعبه آبادان با درخواست از خیران برای کمک به این بیماران گفتند: با توجه به اینکه شیمی درمانی بیمار را محتاج تقویت و تغذیه می کند لازم است به این بیماران یاری رسانی شود.

http://www.ghatreh.com/

همچنین ببینید

water-boiling

جوشاندن آب، راهی ساده برای کاهش میکروپلاستیک‌ها

تحقیقات جدید نشان می‌دهد جوشاندن ساده آب می‌تواند تا ۹۰ درصد میکروپلاستیک‌های موجود در آب شیر را از بین ببرد. میکروپلاستیک‌ها ذرات بسیار ریزی از پلاستیک هستند که خطرات سلامتی آن‌ها در حال بررسی است. جوشاندن آب به مدت ۵ دقیقه، به ویژه در آب‌های سخت با املاح معدنی بالا، می‌تواند میکروپلاستیک‌ها را به رسوب آهکی متصل کند. سپس می‌توان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *