1348

کارهایی که مردان برای شادی همسرشان باید انجام دهند

1348

داشتن همسری شاد به معنای داشتن خانواده ای شاد است. در اینجا نکاتی را به شما یاد می دهیم تا بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید.

روشهای شاد کردن همسر

برای اینکه بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید، کافیست برای او وقت بگذارید، با او صحبت کنید، از او بپرسید که روزش را چگونه سپری کرده است، وقتی که حالش خوب نیست مراقبش باشید و به احساسات او احترام بگذارید. البته این را هم فراموش نکنید گاهی وقت ها برایش هدیه هم بخرید!

اگر مراقب همسرتان باشید، او هم مراقب شما خواهد بود. در یک خانواده شاد و سالم، کودکان بهتر رشد می کنند. در اینجا نکاتی را به شما یاد می دهیم تا بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید:

به نظر او احترام بگذارید

چه بخواهید تصمیم بزرگی بگیرید، چه بخواهید تصمیم کوچکی بگیرید، نظر او را هم بپرسید. این کار نه تنها او را خوشحال خواهد کرد، بلکه پیوند شما را نیز محکم خواهد کرد.

همسر خود را در الویت خود قرار دهید

وقتی همسرتان کنار شماست، تلفن همراهتان را کنار بگذارید، با او صحبت کنید، به او گوش دهید و وقت خود را با او سپری کنید.

وقتی به خانه برمی گردید، او را در آغوش بگیرید

بعد از یک روز خسته کننده و طولانی، عشق خود را در آغوش بگیرید و پیشانی او را ببوسید. به او نشان بدهید که چقدر در طول روز دلتان برای او تنگ شده بود.

به او پیشنهاد کمک بدهید

داشتن مسئولیت های مشترک باید در هر رابطه ای وجود داشته باشد. اما پیشنهاد کمکی که غیر منتظره باشد، باعث خوشحالی همسرتان خواهد شد. همسر شما این کار را تحسین و قدردانی خواهد کرد.

از او قدردانی کنید

خیلی از مردها، تلاش همسر خود را نادیده می گیرند. هر چیز کوچکی که همسر شما به خاطر شما انجام می دهد، نیاز به تلاش و وقت دارد. بنابراین، به تلاش های او احترام بگذارید، با این روش همسر خود را خوشحال کرده اید.

داشتن همسر خوشحال

برای اینکه بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید، کافیست برای او وقت بگذارید

ببخشید

هر فردی در طول زندگی خود مرتکب اشتباه می شود. اگر همسرتان فراموش کرده تا قبض را پرداخت کند، او را ببخشید.

در مورد چیزهای جزئی که او دوست دارد و یا چیزهایی که دوست ندارد، باخبر باشید

دانستن چیزهای جزئی که همسرتان دوست دارد و یا چیزهایی که دوست ندارد، کار چندان سختی نیست. فقط کافیست به او توجه کنید تا خصوصیات اخلاقی او را بشناسید. کارهایی را که دوست دارد انجام بدهید و از کارهایی که خوشش نمی آید پرهیز کنید.

به او فرصت بدهید

شما دلتان می خواهد به دلایل خوبی همیشه کنار همسرتان باشید، اما خوب است کمی هم به او فرصت بدهید تا زمانی را برای خودش سپری کند. او هم احتیاج دارد تا برای خودش زندگی کند. می توانید آخر هفته از او بخواهید تا به سراغ کارهایی که به آنها علاقه دارد برود.

برای او بنویسید

نوشتن آن چیزی که در ذهنتان به آن فکر می کنید دنیای متفاوتی را ایجاد می کند. در مورد چیزهایی بنویسید که او عاشق آنهاست یا بنویسید که به خاطر اینکه همسر شماست، چقدر خوشبخت هستید. مطمئنم او نامه های شما را نگه خواهد داشت.

مودب باشید

مودب باشید و قبل از اینکه وارد جایی شوید اجازه دهید تا ابتدا همسرتان وارد شود، وقتی به رستوران می روید، صندلی را برای او بکشید تا بنشیند. به او نشان دهید که چقدر عاشق اش هستید.

یک روز خاص برای او بسازید

می دانم بعضی مواقع، امکان اینکه از مسئولیت های بی پایان تشکر کنیم وجود ندارد. اما اگر اراده داشته باشید، همیشه راهی وجود دارد. بنابراین، یک روز و شب خاصی را در یک ماه برنامه ریزی کنید و یک شب و روز خاصی را برای او فراهم کنید.

او را تشویق کنید

به عنوان یک همسر، باید او را تشویق کنید و به او انگیزه بدهید تا آرزوه ها و رویاهای خود را دنبال کند.

با هم ورزش کنید

اگر می خواهید رابطه تان را مستحکم کنید، حداقل هفته ای یکبار کاری را بهم انجام دهید. می توانید صبح ها باهم به پیاده روی بروید.

با ایمان باشید

اجازه بدهید او بداند که شما به خودتان متعهد هستید و آن را در عمل به او نشان بدهید. اجازه ندهید که او در رابطه با شما احساس ناامنی کند.

مشکلات مدیریت خانه و کار را بشناسید

با همسرتان در کورد کارش صحبت کنید، از او بپرسید که آیا در خانه به کمک احتیاج دارد یا خیر. برای او بالش بیاورید تا بتواند کمی استراحت کند. اگر همسرتان خانه دار است، در هر لحظه از او حمایت کنید.

این کارها به نظر بسیار کوچک می رسند، اما باعث مستحکم شدن رابطه شما می شوند و باعث می شوند همسرتان خوشحال شود.

منبع:بیتوته

همچنین ببینید

Alzheimer's-Drug

آیا لکومبی، گامی در جهت غلبه بر آلزایمر است؟

در حال حاضر، این دارو به صورت تزریق وریدی هر دو هفته یک بار تجویز می‌شود. طبق تغییرات پیشنهادی، مصرف لکومبی می‌تواند به صورت ماهانه انجام شود. این تغییر در صورت تایید، می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به آلزایمر و مراقبین آنها کمک کند. تزریق‌های مکرر می‌تواند برای بیماران، به خصوص در مراحل پیشرفته بیماری، ناخوشایند و آزاردهنده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *