714

دور این رژلب برق لب ها را خط بکشید

714

رژلب برق لب های آلرژی زا مصرف نکنید

در میان صدها مدل لوازم آرایشی انتخاب درست نیاز به آگاهی کافی دارد تا مبادا برای زیباتر شدن به مدت کوتاهی زیبایی دائمی خود را از دست ندهیم ، اینها را گفتیم تا در مورد لوازم آرایش به خصوص انتخاب رژلب برق لب هایی که مدت طولانی تری روی لبها باقی می مانند بیشتر دقت کنید.رژلب برق لب

یک کارشناس نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی درباره انتخاب محصولات آرایشی چشم و لب و چگونگی مصرف آنان توضیحاتی ارائه کرد.

وی با اشاره به ترکیبات رنگی آرایشی که برای زیباسازی پوست صورت و لب ها به کار می روند، اظهار داشت:انتخاب مواد آرایشی صورت بسیار مهم است، زیرا برای مدت طولانی در تماس مستقیم با پوست هستند.

مواد آرایشی حاوی ضد آفتاب را موثر در جلوگیری از سرطان پوست و چروک بیان کرد و افزود:به طور معمول مواد آرایشی صورت باید غیرحساسیت زا، ضد آکنه باشد که محصول را کمتر حساسیت زا کند.

مراقب استفاده از رژلب برق لب های حساسیت زا باشید

این کارشناس نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، به مواد آرایشی لب شامل رژ لب و براق کننده اشاره و اظهار کرد:مواد آرایشی لب، لب های ترک خورده و خشک را مرطوب و از آفتاب محافظت می کنند، بعضی از رژ لب هایی که برای مدت طولانی رنگ آنها باقی می ماند، ممکن است باعث درماتیت تماسی آلرژیک شوند.

سایه چشم، خط چشم و ریمل را از انواع مواد آرایشی چشم نام برد و اظهار کرد:شستشو و مالش شدید چشم برای پاک کردن آرایش ممکن است مخرب باشد. اغلب مواد آلرژی زا می توانند با انگشت به چشم وارد شوند.

وی افزود:مواد آرایشی حاوی آب (قابل شستشو) راحت تر پاک می شوند.

به گزارش سازمان غذا و دارو این کارشناس با تاکید بر اینکه مواد آرایشی چشم نباید بین افراد مشترک باشد، گفت:بهتر است مواد آرایشی چشم هر سه یا چهار ماه عوض شوند، زیرا امکان آلودگی باکتریایی وجود دارد.
منبع:نمناک

همچنین ببینید

Avocado

مصرف آووکادو خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را در زنان کاهش می‌دهد

مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد مصرف آووکادو در خانم‌ها ممکن است خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهد. این مطالعه ارتباط بین مصرف آووکادو و دیابت را در بزرگسالان بررسی کرده است. نتایج نشان می‌دهد زنانی که روزانه ۳۰ تا ۳۸ گرم آووکادو مصرف می‌کنند، در مقایسه با افراد که این کار را انجام نمی‌دهند، احتمال ابتلا به دیابت به طور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *