Treatment-of-diseases-with-the-help-of-physiotherapy

درمان بیماری ها با کمک فیزیوتراپی

به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز عطارباشی مقدم، بعد از ظهر جمعه در اختتامیه سی و چهارمین کنگره سالیانه فیزیوتراپی ایران، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران گفت: کنگره امسال که از ۱۰ لغایت ۱۲ آبان ۱۴۰۲ برگزار شد، دارای ۱۵ امتیاز آموزش مداوم برای همکاران فیزیوتراپی و دیگر رشته‌های مرتبط توانبخشی و پزشکی بود.

وی افزود: کنگره امسال با تغییرات زیادی اجرا شد، به طوری که ترکیبی از سخنرانی و پانل‌های تخصصی را داشتیم.

عطارباشی مقدم ادامه داد: سخنرانی‌ها و پانل‌های تخصصی بر اساس اختلالات مبتلابه جامعه، در محورهای تمرین درمانی گردن درد، چالش‌های درمان‌های دستی و سوزن زدن خشک، الکتروتراپی و اثرات آن بر اختلالات تاندونی، چالش‌های تأثیر تحریکات مغناطیسی و الکتریکی مغز بر اثرات درمانی فیزیوتراپی، فیزیوتراپی قلبی عروقی، اختلالات کف لگن مردان، بازگشت به ورزش پس از بروز آسیب‌های ورزشی، فیزیوتراپی تنفسی، ابعاد فناوری‌های نوین در فیزیوتراپی و موارد دیگر، توسط اساتید دانشگاه‌ها و همکاران دارای تجارب بالینی در زمینه‌های مورد اشاره برگزار شد.

وی افزود: امسال بیش از ۲۰۰۰ نفر از همکاران فیزیوتراپیست و دانشجویان مقاطع مختلف در کنگره حضور داشتند که به نوبه خود بزرگ‌ترین رویداد علمی فیزیوتراپی کشور بود.

همچنین ببینید

squats

با این تکنیک های ورزشی، زانوهایتان را تقویت کنید

زانو بزرگ‌ترین مفصل بدن است که استخوان‌های ساق پا و ران را به هم متصل می‌کند. این عضو بدن شامل غضروف، ماهیچه‌ها، رباط‌ها، و عصب‌هایی است که همگی در سلامت و حرکت مفصل نقش دارند. برخی افراد ممکن است در سن بالاتر دچار مشکلات زانو شوند و برخی ورزشکاران یا افراد مبتلا به آرتروز نیز دچار مشکلات مربوط به زانو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *