تکنیک جالب برای عمل بینی

تکنیک جالب برای عمل بینی

با بکارگیری این تکنیک جدید می توانید بینی زیباتر از قبل داشته باشید.
بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی یا بعد از رژیم‌های سخت کاهش وزن، دچار لاغری صورت می‌شوند. برخی افراد نیز از خطوط خنده یا گودی زیر چشمانشان ناراحتند و گمان می‌کنند با پر شدن این نقاط صورتشان زیباتر و جوان‌تر خواهد شد.
دکتر بهروز باریک بین در جواب این سوال که چه فیلری برای پر کردن صورت بهتر است در درجه اول به چربی و پس از آن به ژل‌های استاندارد با کیفیت بالا اشاره کرد.
این متخصص پوست و مو در توضیح دلیل این توصیه گفت: «با تزریق چربی احتمال بروز آلرژی به صفر می‌رسد در حالی که با تزریق ژل چون ماده‌ای خارجی است این احتمال همیشه وجود دارد، گرچه در صورتی که متخصص از ژل‌های استاندارد و تایید شده از سوی وزارت بهداشت وFDA استفاده کند احتمال بروز آلرژی کم می‌شود.»
دکتر باریکبین در مقایسه‌ای دیگر بین چربی و ژل به میزان تزریق اشاره داشت و اذعان کرد: «چون چربی حاوی مقادیر کمی آب میان بافتی و چربی‌های مرده است ممکن است بعد از تزریق طی ۲ تا ۳هفته شاهد تحلیل میزان چربی تزریقی باشیم و بعد از این مدت حدود ۵۰ درصد از چربی تزریقی از بین برود. به همین دلیل لازم است متخصص دو برابر حد لازم چربی تزریق کند. اما در مورد مواد پر کننده صنعتی و انواع ژل‌های استاندارد این مشکل جود ندارد و هر مقدار ژل تزریق کنیم همان میزان در صورت فرد باقی می‌ماند.»
قائم مقام مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در رابطه با مدت زمان ماندگاری ژل و چربی نیز توضیح داد: «چربی ماندگار است اما ژل بنا به نوع مورد استفاده بین ۶ ماه تا ۲ سال باقی می‌ماند و باید مجدد تزریق شود.»
دکتر باریک بین در پایان به روش جدیدی برای جوان‌سازی و زیباسازی بینی به کمک فیلرها اشاره کرد و گفت: «صورت برخی افراد که به دنبال عمل بینی دچار فرورفتگی‌هایی در سطح شده یا کناره‌های بینی بیش‌ازحد فرورفته است را می‌توان با تزریق فیلرها زیباتر کرد.»
 منبع:ghatreh

همچنین ببینید

ear-infection

نکات مهمی که باید درباره عفونت گوش بدانید

به گزارش مشرق، ابراهیم رزم‌پا درباره انواع عفونت گوش و راه‌های درمان این عارضه گفت: به طور کلی عفونت‌های گوش به ۲ دسته عفونت‌های حاد و عفونت‌های مزمن تقسیم می‌شود که از جمله عفونت‌های حاد می‌توان به عفونت‌های قارچی و باکتریایی اشاره کرد که درمان طبی دارد و اغلب با درمان‌های دارویی بهبود پیدا می‌کند؛ عفونت‌های قارچی با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *