آیا میدانید عکس سلفی برای پوست سم است؟

آیا میدانید عکس سلفی برای پوست سم است؟

 کارشناسان می‌گویند که امواج اکترومغناطیس تابیده شده از موبایل با تخریب DNA منجر به پیری پوست می‌شود.
آیا میدانید عکس سلفی برای پوست سم است؟ کارشناسان می‌گویند که امواج اکترومغناطیس تابیده شده از موبایل با تخریب DNA منجر به پیری پوست و مانع ترمیم خود به خودی پوست شده و باعث تجمع فشار اکسیداتیو در سلول شده که منجر به افزایش چین و چروک‌ها می‌شود.
معتادان سلفی توجه داشته باشید! متخصصین پوست هشدار داده اند که قرار دادن پوستتان به طور مداوم در معرض نور و تابش گوشی‌های هوشمند ممکن است باعث آسیب رساندن به پوست، بالا بردن سرعت پیری و افزایش چین و چروک شود. پزشکان تن‌ها با دیدن آسیب بیشتری که یک طرف از صورت دیده است می‌توانند تشخیص دهند که افراد گوشی را با کدام دست خود می‌گیرند.
به گفته سیمون زواکی Simon Zoakei مدیر پزشکی کلینیک پوست لینیا در انگلستان «وبلاگ نویسان و افرادی که سلفی‌های زیادی از خود می‌گیرند باید نگران باشند. حتی نور آبی که از پشت مانیتور به ما می‌رسد می‌تواند باعث ایجاد آسیب پوستی شود»

کارشناسان می‌گویند که امواج اکترومغناطیس تابیده شده از موبایل با تخریب DNA منجر به پیری پوست می‌شود. این امواج می‌تواند منجر به شکستن رشته‌های DNA شود که مانع ترمیم خود به خودی پوست شده و باعث تجمع فشار اکسیداتیو در سلول شده که منجر به افزایش چین و چروک‌ها می‌شود.
به گفته زین اوباگی Zein Obagi موسس کلینیک سلامت پوت اوباگی در آمریکا «شما در ابتدا متوجه گرفتگی بافت پوست تان می‌شوید که در طرف دیگر آن قابل مشاهده نیست. من فکر می‌کنم که نیاز به ایجاد یک مکانیسم دفاعی داریم، این نور نوعی مغناطیس است که روی پوست تاثیر می‌گذارد. این میدان مغناطیسی می‌تواند مواد معدنی پوست را تغییر بدهد که ضدآفتاب نمی‌تواند جلوی این تخریب را بگیرد»
منبع:فردا

همچنین ببینید

water-boiling

جوشاندن آب، راهی ساده برای کاهش میکروپلاستیک‌ها

تحقیقات جدید نشان می‌دهد جوشاندن ساده آب می‌تواند تا ۹۰ درصد میکروپلاستیک‌های موجود در آب شیر را از بین ببرد. میکروپلاستیک‌ها ذرات بسیار ریزی از پلاستیک هستند که خطرات سلامتی آن‌ها در حال بررسی است. جوشاندن آب به مدت ۵ دقیقه، به ویژه در آب‌های سخت با املاح معدنی بالا، می‌تواند میکروپلاستیک‌ها را به رسوب آهکی متصل کند. سپس می‌توان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *